Bavaria 37CR „HANNI“

Bavaria 37 cruiser 2016

Výtlak9 080 Kg
Výška stěžně16,82 m
Počet kabin3 (3 dvojlůžka)
Plocha plachet59,14 m2
MotorVolvo Penta 29 hp
Počet WC1

Kokpit s dostatečným prostorem

V kokpitu se pohodlně vlezete i přesto, že loď je menší, tak nabízí dostatečný prostor.

Příďový motor (propeller)

Příďový motor značně zlepšuje ovladatelnost lodě. Tuto vychytávku oceníte zejména v marinách při manévrování. Jeho ovládání je velmi jednoduché, přímo od kormidla pomocí tlačítek.

Praktický interiér

Hanni má prakticky řešený interiér jako většina Bavarií, dostatek místa na spaní v saloně pro dva, kapitánský stolek, oddělenou kuchyň a elektrický WC se sprchou.

Plně vybavená kuchyň

Najdete zde vše co potřebujete, výhodou jsou 2 lednice a mikrovlnka. Dále zde najdete plynová trouba s vařičem a veškeré kuchyňské vybavení.

Dostatek místa na spaní

Tři kajuty (dvoulůžkové) + dvě lůžka v salonu.

Přístroje mezi kormidly

Všechny přístroje na dosah ruky a vše na očích.