Pronájem lodi s kapitánem

Chcete jet na dovolenou na lodi v Chorvatsku, ale nemáte kapitánský průkaz, ani kamaráda kapitána? Rádi vám k plavbě na naší lodi vybereme jednoho z našich klubových kapitánů.

Vyberte si loď z naší nabídky v konkrétním termínu a připište, že máte zájem o kapitána.

Nebo nám rovnou napište na e-mail yachtclub@yachtclub.cz, případně zavolejte na +420 736 242 411, rádi vám se vším pomůžeme a poradíme.

S námi řešíte vše v češtině a máte náš plný servis. Využijte naše více než 25 leté zkušenosti s plavbami v Chorvatsku a užijte si pohodovou dovolenou na jachtě.

V nabídce najdete 10 našich plachetnic a katamarány od partnerů. Vyberte si loď, která se vám nejvíce líbí. Můžete si také přečíst článek „jak vybrat loď“. Nebo nám napište na e-mail yachtclub@yachtclub.cz, případně zavolejte na +420 736 242 411 a rádi vám s výběrem poradíme.

Po rezervaci se vám ozveme s potvrzením rezervace lodi a také našeho kapitána, který vám naplánuje parádní týden na moři podle vašich představ.