Sportovní plavba

Vyzkoušejte nový zážitek na sportovní plachetnici Sescape 27 – Dupin

Seascape 27 je malá, lehká, moderní a rychlá loď, která jde na vodě rychle do skluzu a nabízí tak jachtařům zase úplně jiný rozměr jachtingu. Tato sportovní plachetnice je vybavena velkým množstvím různých plachet, které se dají kombinovat. Jachtaři tak dává téměř neomezené možnosti nastavení za jakéhokoliv počasí.

Na co se můžete těšit:

• Strojení plachetnice, příprava plachet
  • Zacházení se sportovními plachtami
  • Plachtění s codem 0, codem 55, gennakerem
  • Příprava lodi na drsnější podmínky – příprava storm sail, příprava stay sail
  • Instalace separátních furlerů pro jednotlivé plachty
  • Kormidlování lodi ve skluzu
  • Kormidlování s pínou
  • Navigace na sportovní lodi
  • A ještě mnohem více!

Na lodi se běžně nespí, takže se předpokládá, že posádka bude bydlet v apartmánu, který rádi pomůžeme zařídit.

CENA: 800 EUR / osoba + 10 EUR / osoba pobytová taxa

POČET OSOB: 3 osoby + školitel (Matěj)

Volná místa:

25.5.-31.5.20243 MÍSTA VOLNÁ
2.6.-7.6.20243 MÍSTA VOLNÁ

Přihlášky zasílejte na email yachtclub@yachtclub.cz

Co všechno najdete na sportovní lodi Seascape 27

Loď je vybavena karbonovým stěžněm, karbonový ráhnem a karbonovou kormidelní pínou.

Plachty

Hlavní plachta, full batten jib, furling jib, stay sail (samostatný furler), code 55 (samostatný furler), code 0 (samostatný furler) a storm jib.

Loď je dále vybavena i nejmodernější elektronikou, která se využívá k závodění.

new-sailboat-seascape-2-jpg-6386017ca7a1c

Obrázek 1 z 2

Chcete na sportovní plavbu? Napište nám na e-mail yachtclub@yachtclub.cz s jakýmkoliv dotazem nebo přihláškou, případně můžete volat na +420 736 242 411.