Pronájem sportovní plachetnice Chorvatsko

V roce 2022 jsme do naší flotily pořídili novou sportovní plachetnici Seascape 27, kterou jsme pojmenovali „DUPIN“, což v Chorvatšnině znamená delfín. Seascape 27 je malá, lehká, moderní a rychlá loď, která jde na vodě rychle do skluzu a nabízí tak jachtařům zase úplně jiný rozměr jachtingu. Tato sportovní plachetnice je vybavena velkým množstvím různých plachet, které se dají kombinovat. Jachtaři tak dává téměř neomezené možnosti nastavení za jakéhokoliv počasí.

Na co se můžete na lodi těšit:

• Karbonový stěžeň + karbonový rig
  • Karbonové plachty
  • 2 x gennaker (One Sails)
  • 1 x Code 0 (One Sails)
  • 1 x Code 55 (North Sails)
  • Regatová úprava lodi

Na lodi se převážně dělají sportovní kurzy a regatové tréninky.

Seascape 27 je malá, lehká, moderní a rychlá loď, která jde na vodě rychle do skluzu a nabízí tak jachtařům zase úplně jiný rozměr jachtingu. Tato závodní plachetnice je vybavena velkým množstvím různých plachet, které se dají kombinovat. Jachtaři tak dává téměř neomezené možnosti nastavení za jakéhokoliv počasí.

Na co se můžete těšit:

• Strojení plachetnice, příprava plachet
  • Zacházení se sportovními plachtami
  • Plachtění s codem 0, codem 55, gennakerem
  • Příprava lodi na drsnější podmínky – příprava storm sail, příprava stay sail
  • Instalace separátních furlerů pro jednotlivé plachty
  • Kormidlování lodi ve skluzu
  • Kormidlování s pínou
  • Navigace na sportovní lodi
  • A ještě mnohem více!

Na lodi se běžně nespí, takže se předpokládá, že posádka bude bydlet v apartmánu, který rádi pomůžeme zařídit.

CENA: 800 EUR / osoba + 10 EUR / osoba pobytová taxa

POČET OSOB: 3 osoby + školitel (Matěj)