Kurzy

Kapitánské kurzy

Nabízíme kapitánské kurzy přímo v Chorvatsku v Šibeniku v zázemí moderní Marina Mandalina na Chorvatský průkaz B a nebo Český MDČR C.

Tyto kurzy nabízíme ve 3 variantách:

1. Kurz STANDARD – kurzu se s vámi bude účastnit dalších 5 lidí, kdy budete spát v kajutách po dvou, více o kurzu zde.
  2. Kurz EXKLUSIVE – kurzu se s vámi budou účastnit cca 2 další lidi, kdy budete spát každý ve své kajutě, více o kurzu zde.
  3. Kurz VIP – kurzu se můžete účastnit sám, kdy se vám budeme po celý kurz individuálně věnovat, nebo můžete vyrazit s partou vašich kamarádů, více o kurzu zde.

Kondiční plavby

Máte již kapitánské zkoušky, ale chcete se zdokonalit, nebo vše připomenout před sezonou? Není problém stačí se přihlásit na jeden z našich volných kurů kondičních plaveb, který se koná vždy v Chorvatsku v Šibeniku v zázemí Marina Mandalina.

Sportovní plavby

Již máte něco napluto a chcete vyzkoušet něco nového? Nabízíme vám unikátní kurz na naší sportovní plachetnici SeaScape 27, můžete se těšit na kormidlování ve skluzu, zacházení se sportovními plachtami a mnoho dalšího.

Kupte voucher na kapitánský kurz, jako dárek.