Hledám posádku/Kapitána

chápeme, že ne vždy je možné najít svoji kompletní posádku pro každou plavbu. Proto jsme tady, abychom vám pomohli další členy posádky nebo volné kapitány. Užijete si tak s Yacht Club Praha jedinečnou plavbu se skupinou přátel nebo i jako dobrodružný jednotlivec.

Jak to funguje?

Hledáte doplnění posádky: Pokud jste kapitánem s vlastní zkušeností nebo již částečná skupina a potřebujete doplnit posádku na vaší plavbě, stačí nám napsat na novak@yachtclub.cz! Uveďte, kdy plánujete vyplout a kolik volných míst na palubě máte + případné další požadavky. Pokud už máte rezervovanou loď u nás, můžete nám poskytnout i detaily o plánované trase. My se postaráme o to, abychom zkusili najít vhodné a zkušené námořníky, kteří se k vám na palubu rádi přidají.

Hledáte kapitána: Jestliže jste dobrodružný jednotlivec nebo skupina přátel, ale nemáte nikdo kapitánský průkaz, tak vám můžeme zkusit najít volného kapitána, případně můžete využít naší služby „dovolená na lodi s kapitánem“ kdy si stačí zaplatit za kapitána 80 €/den, nebo si může někdo z vaší skupiny udělat u nás kapitánský kurz včetně zkoušek.

Hledáte posádku kam se přidat: Toužíte zažít námořní dovolenou, ale nemáte s kým byste jeli nebo nemáte kapitánský průkaz ani zkušenosti s plachtěním, nezoufejte. Napište nám na novak@yachtclub.cz informacemi o termínu, kdy byste rádi vypluli, a my vás spojíme s našimi zkušenými posádkami. Naše klienti jsou nejen zruční námořníci, ale také milovníci moře, kteří se rádi podělí o své znalosti a zážitky.

Dejte nám vědět o svých plánech a přáních ohledně vaší plavby, a my se rádi postaráme o to, abyste strávili nezapomenutelné chvíle na moři.

Jak nás kontaktovat? Pro zájemce o nalezení posádky nebo kapitána nás prosím kontaktujte na novak@yachtclub.cz.

Těšíme se na vaši plavbu s námi na vlnách Chorvatského moře!

Váš Yacht Club Praha