Vodní hračky a příplatková výbava k zapůjčení

Pro zpříjemnění vaší plavby jsme vám nachystali možnost zapůjčit si vodní hračky a další příplatkovou výbavu, které na vaší dovolené jistě oceníte:

JetSurf

950 € / plavba

Motorové surfové prkno české výroby. Zábavná věc, která kombinuje surfing a vodní skútr. Maximální rychlost je 50 km/h!K JetSufru automaticky dostanete helmu a vestu.

YAMAHA Seawing II

100 € / plavba

Velice zábavná věc, která je navržena proto, aby šnorchlování bylo jednodušší. Pomocí dvou elektromotorových turbín vás jednoduše táhne pod vodou, a to až do max. hloubky 40 m.

Paddleboard

80 € / plavba

Paddleboard je jednoduše řečeno nafukovací

surfové prkno, ke kterému je dlouhé pádlo. Vy

si na něm můžete udělat například výlet do úzkých koutů zátok, na mělká místa, okoloostrovů a užít si tak moře z jiné perspektivy.

Motor na dinghy

80 € / plavba

Motor na gumový člun. Nabízíme motor Honda se

silou 2.5 HP. Motor je ideální pokud se vám nechce pádlovat k restauracím v zátokách nebo na pevninu.

Tažné křídlo – SubGlider

50 € / plavba

Křídlo, které se upevní za loď, tažený se za  něj drží a pomocí nahnutí klapek křídla může dělat různé zatáčky, výkruty a nebo se pouze nechat táhnout.

Plynový gril

100 € / plavba

Plynový gril, který pro vás nainstalujeme k lodi. S grilem na palubě si ugrilujete maso nebo rybu,a to v nerušeném klidu zátoky.

Gennaker

150 € / plavba

Velká balónová plachta, která se instaluje před 

kosatku. Pomáhá a zlepšuje hlavně plachtění po větru. Doporučujeme pouze alespoň mírně zkušeným jachtařům.

Ochranná síť kolem paluby

50 € / plavba

Cestujete s malými dětmi a chcete mít jistotu, že

během jízdy nevypadnou do vody? Pak je ochrannásíť právě pro vás.

Elektrický FOIL board

2400 € / týden

Surfové prkno, které je vybaveno elektromotorem a dlouhou nohou, na které se vznášíte nad vodou. S foilovým prknem zažijete něco, co jste před tím ještě nezažili – nerušeně se vznášet nad vodou.

Vodní skútr YAMAHA VX DELUXE 120HP

1700 € / týden

Vodní skútr nabízí jedinečnou možnost projet se rychle po rovné vodní hladině. Nechte svou loď v zátoce a projeďte se na výlet. Díky dostatečnému výkonu je možné i tahat wake-board.

SEABOB F5 / SEABOB FS5

1000 € (F5), 1200 € (FS5) / týden

Silné podmořské vozítko, s kterým opravdu můžete podniknout dlouhou plavbu. Díky své síle uveze i potápěče v plné výstroji. Jezdit se dá i nad hladinou. Model FS5 je silnější a déle vydrží.

WING FOIL RRD

500 € / týden

Znáte windsurfing? Toto je hodně podobné, jenom křídlo, které vás táhne máte přímo v ruce a na prkně máte přidělanou dlouhou nohu, na které levitujete nad vodou. Není hezčí pocit než vyvázat loď a jet se projet po zátoce!

Další příplatková výbava

WiFi

20 € / plavba

WiFi na palubě, tak abyste mohli celý týden zůstat ve spojení.

Early check – in (11:00)

100 € / plavba

Chcete na moře vyrazit co nejdříve a nezdržovat se v marině? Pak je tato možnost právě pro vás. Díky této možnosti vaši posádku vyřídíme prioritně a vy tak můžete vyrazit téměř okamžitě.

Transfer letiště – SPLIT

70 € / auto / jedna cesta

Transport přímo z letiště do mariny a z mariny na letiště v čas, který si určíte. Vozíme naším VW Transportér, který má kapacitu 8 osob + řidič.

Transfer letiště – ZADAR

70 € / auto / jedna cesta

Transport přímo z letiště do mariny a z mariny na letiště v čas, který si určíte. Vozíme naším VW Transportér, který má kapacitu 8 osob + řidič.

Mazlíček na palubě

80 € / plavba

Nechcete nechávat svého mazlíčka doma zatímco vy si úžíváte? Není problém, přivezte jej s sebou!