Katamaran Aventura 34 „Jumping Fitness“

Přinášíme vám katamran, který v sobě snoubí všechny vlastnosti katamaran jako velký prostor, hodně místa pro opalování, malý ponor, a kromě toho se díky jeho menším mírám pohodlně vejdete na všechny kotviště a přístavní stání – AVENTURA 34 „JUMPING FITNESS“.

Na palubě naleznete prostorný kokpit, u kterého jsou i místa na opalování, takže se můžete opalovat, ale zároveň udržovat konverzaci se zbytkem posádky, která preferuje stín.

Nad prostorem kokpitu je místo pro kapitána/kormidelníka odkud je krásný výhled a odkud může kormidelník kontrolovat celou loď. Kromě ovládání dvou 30HP motorů je zde i moderní navigace, autopilot a všechny instrumenty, které jsou pro plavbu potřeba.

Předek lodi je vybaven sítí, jenž je vyrobena ze stejného materiálu, ze kterého se dělají trampolíny. Tento materiál je pevný, ale hlavně se na slunci nerozpaluje.

Uvnitř katamaranu naleznete prostorný salón s plně vybavenou kuchyní a navigačním stolkem. Kuchaři a kuchařky jistě ocení, že celou stěnu u kuchyně je možné otevřít, aby zde bylo více vzduchu.

Stolek v salónu je samozřejmě možné rozložit a udělat tak ležení pro další dvě osoby. V salónu se také nalézá prostorná lednice s mrazákem.

V bočních plovácích pak naleznete 3 dvoulůžkové kabiny, které jsou krásně prosvětlené a vzdušné.

Katamaran je vybaven jednou koupelnou, kde naleznete prostornou toaletu a sprchu. Jelikož je toaleta situovaná v přední části pravého plováku, tak je vybavena okénky a je díky tomu také krásně prosvětlená.

Katamaran je vybaven plachtami z lehkého, sportovního materiálu a gennakerem. Díky tomu je vhodný i pro krásné plachtění. Díky své malé váze se dá do pohybu i v malé větříku!

Chcete se podívat jak takový katamaran vypadá? Pak pro vás máme video tour přímo od jeho majitelů!