Česky | English

  Navštivte náš Facebook

JetSurf

Charter Management

Jak to funguje?

1

Investor

investice do nákupu lodě

Rozhodnete se investovat do lodě s YCP. Společně s našimi experty projdeme Vaše možnosti a po zralém uvážení vybereme loď, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Tuto loď pro Vás objednáme u našich partnerů, kteří garantují nejlepší ceny na trhu a zajistíme její transport do naší domovské mariny Mandalina v Šibeniku. Zde ji zařadíme do flotily našich lodí a uvedeme na našich webových stránkách.

2

YCP flotila

klient poskytne loď Yachtclubu Praha, ten ji následně zařazuje do své flotily

Loď tedy naoko bude ve standartním charteru, jako naše ostatní lodě a bude o ní postaráno stejně kvalitním způsobem, jako o všechny naše lodě, a to na naše náklady. Lodi bude poskytován standardní servis, úklid, nátěry a veškerá potřebná údržba.

3

Provoz

YCP chartruje, zároveň servisuje a stará se o booking

S Vámi se samozřejmě dohodneme na počtu týdnů, které na své lodi chcete mít jako majitelské a kdy tyto týdny chcete mít. Mimo tyto týdny bychom loď nabízeli našim klientům.

4

Výdělek

majitel získává 60% z výdělku týdenního charteru, majitelské týdny kdykoliv

Z každého týdne, kdy by loď jela jako charterová by Vám, jako majiteli, náleželo 60% ze zisku, YCP by si nechalo zbylých 40% na provozní účely.

Praktický příklad

Průměrná cena týdne je 2.000 EUR, z čehož by 1.200 EUR putovalo každých sedm dní za Vámi. Za jednu sezónu jsme schopni loď vyrezervovat až na 20 týdnů, což dělá v průměru až 24.000 EUR za rok. Za předpokladu, že loď stojí okolo 150.000 EUR je návratnost investice po odečtení daní necelých 7 let.

Po těchto sedmi letech loď začne vydělávat a přihlédneme-li k faktu, že životnost charterové lodě je zhruba 10 let, pak investor inkasuje přibližně 72.000 EUR + zbytkovou cena lodě, která se po 10 letech charteru pohybuje kolem 30.000 EUR. Celkový hrubý zisk je tak 102.000 EUR a k tomu byste každé léto ušetřili za dovolenou v rámci volných majitelských týdnů.

Tento model již ve velkém měřítku funguje ve většině zemí západní Evropy. Naším cílem je zprostředkovat tuto službu i Vám. Jedná se o skvělou možnost, jak nechat Vaše koníčky vydělávat za Vás!

Máte zájem?

Kontaktujte nás