Naši kapitáni

Chcete s námi jet na dovolenou na lodi v Chorvatsku, ale nemáte kapitána? Nevadí, vybereme vám jednoho z našich zkušených klubových kapitánů. Seznamte se:

Matěj Novák

Matěj prošel jachtařskými školami v České republice, Chorvatsku a Anglii a disponuje tak kapitánskými průkazy ze všech těchto zemí. Matěj je naším hlavním jachtařským instruktorem a komisařem pro MDČR.

Martin Štěpánek

Martin prošel jachtařskými školami v Chorvatsku a Anglii a disponuje oprávněními z těchto zemí. Martin je naším školitelem, instruktorem a kapitánem. Martin je dále certifikovaným potápěčem.

Karel Šimek

Karel prošel Chorvatskou jachtařskou školou a disponuje tedy oprávněním z této země. Díky svým mnohaletým zkušenostem je Karel výborným školitelem. Karel je instruktorem, školitelem a kapitánem.

Timea Coumans

Timea prošla jachtařskými školami v Chorvatsku a na Slovensku a disponuje oprávněními z těchto zemí. Timea je naše instruktorka a kapitánka. Timea je nadšená jachtařka, pro kterou je jachting vášní.

Tony Bednařík

Tony prošel jachtařskou školou v Chorvatsku a disponuje tak oprávněním z této země. Tony je vyzyvatel téměř všech vodních sportů. Jezdí závodně na wake-boardu a kituje. Tony je kapitánem především dovolenkových plaveb.

Michal Srostlík

Michal prošel jachtařskou školou v Chorvatsku a disponuje tak oprávněním z této země. Michal je mořeplavcem tělem i duší, působil například jako kapitán na jedné z nejznámějších dřevěných replik historických lodí – La Grace.

Jakub Srb

Kuba prošel jachtařskou školou v Chorvatsku a disponuje tak oprávněním z této země. Kuba je nadšený a zapálený jachtař, který je součástí závodní posádky YCP. Kuba je kapitánem především dovolenkových plaveb.

Petr Šťastný

Petr prošel jachtařskou školou v Chorvatsku a disponuje tak oprávněním z této země. Petr je nadšený a zapálený jachtař, který na moři tráví každý rok mnoho týdnů. Petr je kapitánem především dovolenkových plaveb.

Václav Kopal

Vašek prošel jachtařskou školou v Chorvatsku a disponuje tak oprávněním z této země. Vašek je nadšený jachtař, který na moři tráví téměř všechny své volné chvíle. Vašek je naším školitelem a kapitánem dovolenkových plaveb.