Individuální kapitánské kurzy

Obsahem individuálního kapitánského kurzu je to samé, co u standardního kapitánského kurzu, avšak osoby do svého kurzu si můžete vybrat sami. Máte partu kamarádů, s kterými si chcete udělat kapitánský kurz? Pak je tato varianta přesně pro vás. Užijte si kapitánský kurz pouze se svými kamarády nebo rodinou.

Kapitánský kurz je zaměřený především na praktické ovládání a vedení plachetnice. Přednostně se věnujeme kotevním manévrům a manévrování v marině. Dále se probírají základy jachtigu, navigace, čtení mapy, noční plavby a záchranné manévry.

CENA:

• 3 kabinová loď (max 6 osob + školitel) – 2.700 EUR + 150 EUR/osoba správní poplatek za samotnou zkoušku (hradí se na místě chorvatskému kapitanátu)
  • 4 kabinová loď (max 8 osob + školitel) – 3.600 EUR + 150 EUR/osoba správní poplatek za samotnou zkoušku (hradí se na místě chorvatskému kapitanátu)

TERMÍNY + OBSAZENOST: Vyberte si jakýkoliv volný termín mimo červenec a srpen (v těchto měsících kapitásnké kurzy neděláme).

Pokud byste kapitánským kurzem chtěli udělat někomu radost, pak můžete zakoupit náš dárkový VOUCHER