Pronájem jachet v Chorvatsku

Chcete zažít nejlepší yacht charter v Chorvatsku? Pak jste na správném místě! S naší 25letou tradicí v pronájmu jachet v Chorvatsku vám nabízíme nejen lodě a katamarány, ale celé zážitky. Naše česká firma a především milý, český personál vytvářejí rodinné a přátelské prostředí, kde je každý klient pro nás priorita.

O naše lodě se sami staráme, proto jsou ve skvělém technickém stavu a připravené pro vaši dovolenou. Vychutnejte si dovolenou s férovým jednáním, super komunikací a individuální přístupem od rezervace až po check-out. Navíc, s naším 24/7 servisem v Češtině a pojištěním kauce si můžete užívat bez starostí.

Připravte se na nezapomenutelnou plavbu s námi, kde půjčení plachetnice znamená nejen půjčení lodě, ale skvělý zážitek na moři.