Sun Odyssey 449 „WINX“

10 osob od 1950 €

Výtlak12 000 Kg
Výška stěžně19,61 m
Počet kabin4 (3 dvojlůžka + 1 palanda)
Plocha plachet104,2 m2
MotorYanmar 55HP
Počet WC2

Elektricky sklopné baden plato

Díky této funkci je sklopení a vytahování baden plata jednoduché a zvládne ho každý a sám, není potřeba jej ručně tahat.

Další velkou výhodou je sklopný žebřík do vody, nemusíte tak dávat schůdky a přivazovat je. Nestane se vám tak, že by vám schůdky spadly moře.

Dobrá ovladatelnost

Plachetnice této značky jsou obecně známé svou skvělou ovladatelností. Vlastnosti lodě dopomáhají pohodové a příjemné plavbě.

Praktické uspořádání v interiéru

Bílý interiér i paluba jedinečný design této jachty. Prostorný a dobře uspořádaný salonek nabízí dostatek místa pro celou posádku.

Plně vybavená kuchyň

Kuchyň je plně vybavena všemi potřebnými spotřebiči a nástroji. Dvě ledničky, trouba, vařič na plynovou bombu.

Výhoda na této lodi je oddělení kuchyňky, takže máte dost prostoru na přípravu. Dobré je také její umístnění, takže můžete vše pohodlně podávat na palubu.

Čtyři kajuty s úložným prostorem

Kajuty zajišťují dostatečné pohodlí pro vaši plavbu s rodinnou nebo přáteli, 4 kajuty pro 2 + dvě lůžka na spaní v saloně.