Oceanis 51.1 „PANTHATA“

Benetau Oceanis 51.1 2022

12 osob od 3500 €

Celková délka15,94 m
Objem palivové nádrže250 l
Výtlak21000 Kg
Výška stěžně21,4 m
Typ hlavní plachtyrolovací
Počet kabin5 (4 dvojlůžka + 1 palanda) + 1 skipper
Počet kormidelních kol2
VideoPřehrát na YouTube
Vybavení lodiVenkovní gril v kokpitu, klimatizace
Ponor1,95 m
Objem nádrže na vodu750 l
Výška stropu2.05 m
Plocha plachet110 m2
MotorYanmar 80HP
Počet WC3 + 1
Počet kormidelních listů2

Více informací o pronájmu lodi naleznete na stránce Charter.

Elektricky sklopné baden plato

Tuto funkci oceníte při vstupu do vody, nebo při použítí některých věcí z naší doplňkové výbavy. Navíc je v zadní části dostatek místa i pro opalování.


Hravá ovladatelnost

Tato plachetnice je obecně známá svou vynikající ovladatelností. Její design a vlastnosti zaručují hladkou a příjemnou plavbu, ať už jste na otevřeném moři nebo při manévrování v přístavu. Tyto aspekty zajišťují bezpečnou a příjemnou plavbu v jakýchkoli podmínkách.


Gril v kokpitu

V kokpitu se také nachází gril, což jistě spoustu posádek ocení, jelikož ogrilovat si čerstvou rybu nebo maso přímo v zátoce, je prostě luxus.


Luxusní interiér

Tmavší interiér dodává Benetau Oceanis 51 ještě luxusnější přídavek. Prostorný salonek nabízí spoustu místa pro celou posádku. Navíc je interiér vybaven klimatizací, takže si můžete i v létě nastavit uvnitř komfortní teplotu.


Plně vybavená kuchyň

Kuchyň je plně vybavena všemi potřebnými spotřebiči a nástroji. Dvě ledničky, trouba, vařič na plynovou bombu umožňují přípravu všech druhů jídel. Vše máte hezky po ruce a dostatek prostoru.


Prostorné kajuty

Plachetnice Panthata disponujeobrovskými“ a pohodlnými kajutami, které nabízí komfort a soukromí po celou dobu plavby. Uvnitř najdete neobyčejný design, lampičky i skříňky pro vaše věci, ale také již zmíněnou klimatizaci pro komfortní teplotu v letních vedrech.


Lehátka v kokpitu

Nerušenou plavbu si můžete užívat v poloze vleže i přímo v kokpitu. Toto místo si ihned zamilujete, protože pohodlnější na této lodi nenajdete.


Prostorný kokpit

Kokpit je prostorný a špičkově zařízený. Poskytuje hodně místa pro všechny členy posádky. Najdete v něm skládací stolek, přihrádky a další úložné prostory. Od kormidla je pak bezpečný výhled.


Plavbu na jachtě si ještě více užijete s jetsurfem, paddleboardem nebo třeba podvodním skútrem. Toto všechno a ještě mnohem více si u nás můžete zapůjčit a maximálně si tak užít svoji dovolenou v Chorvatsku.

Pronájem této lodi je snadný. Zarezervujte si jeden z našich termínu a vydejte se na dovolenou na jachtě.

S dotazy nebo rezervací nám napište na yachtclub@yachtclub.cz nebo zavolejte na +420 736 242 411.