Sun Odyssey 490 „NONNA“

Jeanneau Sun odyssey 490 2019

12 osob od 2600 €

Celková délka14,42 m
Objem palivové nádrže240 l
Výtlak12600 Kg
Výška stěžně20 m
Typ hlavní plachtyrolovací
Počet kabin5 (4 dvojlůžka + 1 palanda) + 1 skipper
Počet kormidelních kol2
VideoPřehrát na YouTube
Ponor2,24 m
Objem nádrže na vodu640 l
Výška stropu1,88 m
Plocha plachet111,4 m2
MotorYanmar 59HP
Počet WC3 + 1
Počet kormidelních listů2

Více informací o pronájmu lodi naleznete na stránce Charter.

Prostorný interiér

Model Jeanneau Sun Odyssey 490 nabízí velký a prostorný interiér s pohodlnými kajutami, wc, sprchami a plně vybavenou kuchyní. Samozřejmostí je pohodlný gauč se stolkem, který má dvě výškové polohy. To z Jeanneau Sun Odyssey 490 činí ideální volbu pro pronájem jachty v Chorvatsku.


Pohodlné kajuty

Kajutová plachetnice Nonna disponuje velkými a prostornými kajutami, které nabízí komfort a soukromí po celou dobu plavby. Uvnitř najdete i skříňky pro vaše věci. Celkem čtyři dvoulůžkové kajuty vám dopřejí nerušenou dovolenou na moři.


Rolovací hlavní plachta

Plavbu usnadňuje rolovací plachta přímo do stěžně. Lana od plachty jsou vyvedena do kokpitu, takže k nim máte pohodlný přístup. Tento systém umožňuje snadné a rychlé nastavení plachet. Vytažení nebo zatažení bez problému zvládne jeden člověk.


Příďový motor (propeller)

Příďový motor značně zlepšuje ovladatelnost lodě. Tuto vychytávku oceníte zejména v marinách při manévrování a při kotvení v zátokách. Jeho ovládání je velmi jednoduché – přímo od kormidla.


Špičkově zařízený kokpit

Kokpit Sun Odyssey 490 je prostorný a komfortní, což poskytuje dostatek místa pro všechny členy posádky. Najdete v něm skládací stolek, přihrádky a další úložné prostory. Od kormidla je pak bezpečný výhled.


Vybavená kuchyň

Kuchyň na Sun Odyssey 490 je plně vybavena všemi potřebnými spotřebiči a nástroji. Dvě ledničky, trouba, vařič na plynovou bombu umožňují přípravu všech druhů jídel. Vše máte hezky po ruce.


Ovládání je radost

Řízení Sun Odyssey 490 je pro kapitána (skippera) hračkou. Všechny potřebné přístroje má v dosahu ruky. Motorová páka je umístěna přímo u kormidla, stejně jako ovládání příďového motoru. Potěší praktické držáky na nápoje.


Do vody pohodlně

Elektricky sklopné zadní baden plato a schůdky nabízí maximální pohodlí při vstupu do moře. Navíc je na něm dostatek místa pro opalování. V této části lodi se také nachází sprcha, kterou také můžete využít na osvěžení.


Perfektní ovladatelnost

Tato plachetnice je obecně známá svou vynikající ovladatelností. Její design a vlastnosti zaručují hladkou a příjemnou plavbu, ať už jste na otevřeném moři nebo při manévrování v přístavu. Tyto aspekty zajišťují bezpečnou a příjemnou plavbu v jakýchkoli podmínkách.


Plavbu na jachtě si ještě více užijete s jetsurfem, paddleboardem nebo třeba podvodním skútrem. Toto všechno a ještě mnohem více si u nás můžete zapůjčit a maximálně si tak užít svoji dovolenou v Chorvatsku.

Pronájem této lodi je snadný. Zarezervujte si jeden z našich termínu a vydejte se na dovolenou na jachtě.

S dotazy nebo rezervací nám napište na yachtclub@yachtclub.cz nebo zavolejte na +420 736 242 411.