Bavaria 36CR „MYSTIC“

Bavaria 36CR

Výtlak9080 Kg
Výška stěžně16 m
Počet kabin3 (3 dvojlůžka)
Plocha plachet111,4 m2
MotorVolvo Penta 29 hp
Počet WC1

Ovladatelnost

Bavaria 36CR je snadno ovladatelná, což ji činí ideální volbou pro yachting i pro méně zkušené námořníky. Její vlastnosti tak zajišťují bezpečnou a příjemnou plavbu v jakýchkoli podmínkách.

Sklopné baden plato

Pro pohodlný vstup do vody určitě využijete ručně sklopné zadní baden plato, na kterém je dostatek místa i pro opalování. Využít můžete také sprchu.

Prostorný kokpit

Kokpit je místem, kde se většina dění na jachtě odehrává. Celá posádka se tam vejde a každý má své místo. Výhodou je také rozkládací stůl.

Vybavená kuchyňka

V kuchyňce najdete vše potřebné pro přípravu všech jídel. Trouba, dřez, lednička, plynový sporák a spoustu skříněk pro odkládání jídla.

Prostorné kajuty

Tato plachetnice disponuje kajutami pro 6 lidí, které nabízí dostatečný komfort. Uvnitř najdete pro každého i skříňky.

Prostorný interiér

Prostorný interiér, WC s sprchou a plně vybavenou kuchyní – to vše a ještě mnohé více najdete uvnitř Bavarie 36CR. Samozřejmostí je pohodlný gauč se stolkem.