Katamaran „JUMPING FITNESS“

Kat. Aventura 34 2019

Výtlak4.500 Kg
Výška stěžně17 m
Typ hlavní plachtyStandardní / spírová (karbon)
Počet kabin3 (3 dvojlůžka)
Plocha plachet70 m2
Motor2x Yanmar 29 hp
Počet WC1

Malý katamaran, který nabízí stejně pohodlí a prostoru, jako katamaran větší, ale neřešíte místo v marinách a zátokách!

V kokpitu se pohodlně vejde celá posádka. Výhodou jsou opalovací místa na ležení přímo v kokpitu, můžete si tak užívat sluníčka a přitom být neustále v kontaktu s přáteli v kokpitu.

Pohodlné řízení pomocí dvou motorů a moderní elektronika!

Z prostoru pro kormidelníka máte krásný výhled na celou loď a díky dvěma výkonným motorům je manévrování s lodí velice jednoduché. V navigaci a plavbě vám navíc pomáhá moderní elektronika.

Prostorný salón a kuchyň

Dostatek místa v kuchyni i v salónu pro posádku. Kapitán navíc jistě ocení vybavený navigační stolek přímo v salónu. Okénko v kuchyni je možné navíc celé otevřít a servírovat přímo do kokpitu!

Salón s velkou lednicí

Stolek v salónu je možné rozložit na dodatečné ležení pro další dvě osoby. V salónu navíc naleznete velkou lednici a mrazák.

Tři kajuty

Tři kajuty s dvou lůžkem + dvě lůžka v salonu.

Přední sítě udělané z trampolín!

Přední sítě jsou udělané z materiálů, který se používá při výrobě trampolín a je tedy pevný, příjemný na ležení a navíc se na slunci nerozpaluje!

Plavbu na katamaranu si ještě více užijete s jetsurfem, paddleboardem nebo třeba podvodním skútrem. Toto všechno a ještě mnohem více si u nás můžete zapůjčit a maximálně si tak užít svoji dovolenou v Chorvatsku.