Oceanis 38.1 „COCCO“

Benetau Oceanis 38.1

8 osob od 1750 €

Celková délka11,50 m
Objem palivové nádrže130 l
Výtlak9 000 Kg
Výška stěžně16,55 m
Typ hlavní plachtyrolovací
Počet kabin3
Počet kormidelních kol2
VideoPřehrát na YouTube
Ponor1,8 m
Objem nádrže na vodu320 l
Výška stropu1,9 m
Plocha plachet61,45 m2
MotorYanmar 40 hp
Počet WC2
Počet kormidelních listů2

Více informací o pronájmu lodi naleznete na stránce Charter.

Sklopné baden plato

Elektricky sklopné zadní baden plato a schůdky nabízí maximální pohodlí při vstupu do moře. Navíc je na něm dostatek místa pro opalování.


Prostorný kokpit

Kokpit je prostorný, komfortní a zpracovaný do posledního detailu. Poskytuje tak dostatek místa pro všechny členy posádky. Najdete v něm skládací stolek, přihrádky a další úložné prostory. Od kormidla je pak bezpečný výhled.


Luxusní interiér

Vnitřek lodi na vás dýchne luxusem a velkým prostorem. Oceníte mnoho úložných prostorů, prostorné kajuty i pohodlný gauč. Oceanis 38.1 je tak ideální pro pronájem jachty v Chorvatsku.


Prostorné kajuty

Kajutová plachetnice Cocco disponuje velkými a prostornými kajutami, které nabízí komfort a soukromí po celou dobu plavby. Uvnitř najdete i skříňky pro vaše věci. Celkem čtyři dvoulůžkové kajuty vám dopřejí nerušenou dovolenou na moři.


Rolovací hlavní plachta

Plavbu usnadňuje rolovací plachta přímo do stěžně. Tento systém umožňuje snadné a rychlé nastavení plachet pro jakoukoliv situaci na moři.


Příďový motor (propeller)

Příďový motor značně zlepšuje a zjednodušuje ovladatelnost lodě. Tuto funkci oceníte zejména v marinách při manévrování a při kotvení v zátokách. Jeho ovládání je velmi jednoduché – přímo od kormidla.


Plavbu na jachtě si ještě více užijete s jetsurfem, paddleboardem nebo třeba podvodním skútrem. Toto všechno a ještě mnohem více si u nás můžete zapůjčit a maximálně si tak užít svoji dovolenou v Chorvatsku.

Pronájem této lodi je snadný. Zarezervujte si jeden z našich termínu a vydejte se na dovolenou na jachtě.

S dotazy nebo rezervací nám napište na yachtclub@yachtclub.cz nebo zavolejte na +420 736 242 411.