Bavaria 45BT „BONATA

Bavaria 45BT 2013

Výtlak12600 Kg
Výška stěžně20 m
Počet kabin4 (4 dvojlůžka)
Plocha plachet108 m2
MotorVolvo Penta 55 Hp
Počet WC3 + 1

Prostorný kokpit

Kokpit Bonaty je prostorný a komfortní pro 8 lidí, vlezete se sem i v 10 lidech. Najdete v něm skládací stolek, přihrádky a další úložné prostory. Bonata disponuje velkým „sklepem“ mezi kormidly, kde můžete uložit třeba vaše zásoby.

Pohodlné koupání

Elektricky sklopné zadní baden plato, schůdky si musíte na koupání vždy přidělat, po dobu jízdy jsou připevněny na zábradlí. V této části lodi se také nachází sprcha, můžete se tak zbavit otravné soli.

Příďový motor (propeller)

Příďový motor značně zlepšuje ovladatelnost jachty. Tuto funkci využijete zejména v marinách při manévrování a při kotvení v zátokách. Jeho ovládání je velmi jednoduché – přímo od kormidla.

Útulný a prostorný interiér

Bonata nabízí velký a prostorný interiér s pohodlnými kajutami, dokonce najdete 3x WC se sprchou a jednu samostatnou sprchu a plně vybavenou kuchyní. Posádka jistě také ocení mnoho úložných prostorů.

Plně vybavená kuchyň

V kuchyňce najdete vše, co potřebujete. Je plně vybavena všemi potřebnými spotřebiči a nástroji. Dvě ledničky, trouba, vařič na plynovou bombu umožňují přípravu všech druhů jídel. Oceníte také dva dřezy a úložné skříňky, které máte vždy po ruce.

Kapitán má vše potřebné

Kapitán má všechny potřebné přístroje na očích a u kormidla. Pohodlně ovládá i příďový motor a má dobrý výhled na moře.

Solární panely

Dostatek elektřiny po celou dobu plavby díky solárním panelům. Solární panely mají vlastní baterie a v pohodě zvládnou utáhnout minimálně dvě ledničky.