Bavaria 46BT „AVATAR“

Bavaria 46CR 2017

10 osob od 2350 €

Celková délka14 m
Objem palivové nádrže210 l
Výtlak12600 Kg
Výška stěžně20,75 m
Typ hlavní plachtyrolovací
Počet kabin4 (4 dvojlůžka)
Počet kormidelních kol2
VideoPřehrát na YouTube
Ponor1,95 m
Objem nádrže na vodu500 l
Výška stropu1,88 m
Plocha plachet108 m2
MotorVolvo Penta 80Hp
Počet WC3
Počet kormidelních listů2

Více informací o pronájmu lodi naleznete na stránce Charter.

Elektricky sklopné baden plato

Tuto funkci oceníte při vstupu do vody, nebo při použití některých věcí z naší doplňkové výbavy. Pouhým tlačítkem pohodlně sklopíte a můžete se koupat.


Prostorný kokpit

Kokpit je místem, kde se většina dění na jachtě odehrává. Bavaria 46CR má jednu z nejprostornějších kokpitů ve své třídě. Pohodlně se tam vejde celá posádka. Výhodou je také rozkládací stůl.


Příďový motor (propeller)

Příďový motor značně zlepšuje ovladatelnost lodě. Tuto vychytávku oceníte zejména v marinách při manévrování a při kotvení v zátokách. Jeho ovládání je velmi jednoduché – přímo od kormidla.


Ovladatelnost

Navzdory své velikosti je Bavaria 46CR překvapivě snadno ovladatelná, což ji činí ideální volbou pro yachting. Její vlastnosti tak zajišťují bezpečnou a příjemnou plavbu v jakýchkoli podmínkách.


Prostorný interiér

Avatar nabízí velký a prostorný interiér s pohodlnými kajutami, 3x WC, sprchami a plně vybavenou kuchyní. Samozřejmostí je pohodlný gauč se stolkem, který má dvě výškové polohy. To z Bavarie46CR činí ideální volbu pro pronájem jachty v Chorvatsku.


Plně vybavená kuchyň

Kuchyň na této jachtě je plně vybavena všemi potřebnými spotřebiči a nástroji. Dvě ledničky, trouba, vařič na plynovou bombu umožňují přípravu všech druhů jídel. Vše máte hezky po ruce.


Pohodlné a prostorné kajuty

Tato plachetnice disponuje velkými a prostornými kajutami, které nabízí komfort a soukromí po celou dobu plavby. Uvnitř najdete i skříňky pro vaše věci. Celkem čtyři dvoulůžkové kajuty vám dopřejí nerušenou dovolenou na moři.


Přístroje u kormidla

Kapitán má všechny potřebné přístroje na očích a u kormidla. Pohodlně ovládá i příďový motor.


Plavbu na jachtě si ještě více užijete s jetsurfem, paddleboardem nebo třeba podvodním skútrem. Toto všechno a ještě mnohem více si u nás můžete zapůjčit a maximálně si tak užít svoji dovolenou v Chorvatsku.

Pronájem této lodi je snadný. Zarezervujte si jeden z našich termínu a vydejte se na dovolenou na jachtě.

S dotazy nebo rezervací nám napište na yachtclub@yachtclub.cz nebo zavolejte na +420 736 242 411.