Bavaria 41CR „ASTROS“

Bavaria 41CR 2014

Výtlak11 500 Kg
Výška stěžně18,6 m
Počet kabin3 (3 dvojlůžka)
Plocha plachet82 m2
MotorVolvo Penta 55 hp
Počet WC2

Dostatek místa v kokpitu

V kokpitu se pohodlně vleze celá posádka. Výhodou jsou držáky na pití, můžete si tak plechovku při plavbě bezpečně odložit.

Příďový motor (propeller)

Příďový motor značně zlepšuje ovladatelnost lodě. Tuto vychytávku oceníte zejména v marinách při manévrování a při kotvení v zátokách. Jeho ovládání je velmi jednoduché – přímo od kormidla.

Dostatek místa v interiéru

Dostatek místa v kuchyni i pro posádku. Dvě WC se sprchou, což jistě při plavbě oceníte.

Plně vybavená kuchyň

V kuchyni najdete vše co při dovolené na jachtě potřebujete. Plynovou troubu s vařičem, nádobí a náčiní a dřez s teplou vodou.

Tři kajuty

Tři kajuty s dvou lůžkem + dvě lůžka v salonu.

Solární panely

Na konstrukci nad bimini najdete dva solární panely, které vám zajišťují dostatek elektřiny při svitu slunce.